SIA COLORFAB ir pilna drukas servisa poligrāfijas uzņēmums.
Mēs specializējamies uz lokšņu ofseta druku, kā arī kvalitatīvu lielformāta druku. Lielāko vērību pievēršam poligrāfijas drukas darbu kvalitātei, jo tas ir mūsu klienta reprezentācijas materiāls.

Lietas, kas mūs raksturo:

  • augsta poligrāfijas produktu kvalitāte;
  • savlaicīga darbu izpilde;
  • profesionāls un atsaucīgs kolektīvs;
  • nestandarta kreatīvi poligrāfijas risinājumi – tas palīdz mūsu klientiem realizēt pat pārdrošākās idejas;
  • komanda, kurai ir plaša pieredze poligrāfijas sfērā;
  • mūsdienīgas drukas iekārtas un darbinieku profesionalitāte ļauj mums sniegt operatīvus un kvalitatīvus tipogrāfijas pakalpojumus.
Izvēloties SIA COLORFAB, Jūs iegūsiet ne tikai kvalitatīvu pakalpojumu, servisu un konkurētspējīgas cenas, bet arī
uzticamu darījumu partneri!

FSC sertifikātsMūsu uzņēmums 2022. gada 20. septembrī ir kļuvis par LTRK biedru.

ISO sertifikāts

2024. gada 29. aprīlī esam ieguvuši starptautisko kvalitātes vadības sistēmas standarts sertifikātu ISO 9001:2015, kurš derīgs uz 3 gadiem.
Šis sertifikāts apliecina, ka sniedzam augsta līmeņa pakalpojumus poligrāfijas nozarē un nodrošinām produktu kvalitāti, kas atbilst klientu parasībām. ISO sertifikāta pamatā ir starptautiski atzīti kvalitātes vadības principi un tā iegūšana ir augstvērtīga darba apliecinājums gan klientiem, gan sadarbības partneriem.

COLORFAB turpina uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti, lai veicinātu klientu apmierinātību, palielinātu uzņēmuma konkurētspēju, iegūtu klientu un sadarbības partneru uzticību, uzlabotu uzņēmuma procesus un novērstu iespējamos riskus un kļūdas no pasūtījuma saņemšanas brīža līdz piegādei.